O Nás

Po celá desetiletí jsme se oddali vaší službě. Naše neopakovatelná odyssea započala s prvními paprsky mnoha východů slunce a naši oddaní zákazníci potvrzují, že naša navigace je neomylná. Tento fakt pro nás symbolizuje hluboký slib. S pevným odhodláním a nekolebnou vůlí se stále zdokonalujeme, vybíráme pro vás jen to nejlepší a dodáváme to s neuvěřitelnou precizností, takže vaše akvizice přináší čistou radost.

V naší nabídce naleznete širokou škálu výrobků za přijatelné ceny. Vaše nesmírná podpora nás povýšila na internetovou obchodní síť s fascinujícím sortimentem za lákavé ceny. V současnosti můžete vybírat z řady jedinečných výrobků z rukou různých výrobců. Neskloníme se v našem snažení představit vám novinky a nejzajímavější nabídky dennodenně.

Jsme zde pro vás, naši cenění zákazníci. Naším posláním je předložit vám nejadekvátnější výrobky. Současně se zavazujeme k bezpečnému a rychlému přepravě zboží až k vám. S pomocí našich inovativních technologií, vynikající logistiky a účinného distribučního centra dokážeme vyřídit objednávky v rekordním čase.

Vždy stojíme připraveni vám nápomocni. Vaše spokojenost byla naším křídlem od počátku a stále je. Naši zaměstnanci se denně snaží, aby vše šlapalo jako hodinky. Jsme zde, abychom vám radili v oblasti výběru zboží nebo aby vám poskytli technické rady.

Máte-li jakékoli nejasnosti, neváhejte nás kontaktovat na: info@antik-globus.cz

Naše adresa: Horní Jasenka 198, 755 01 Vsetín, Zlínský kraj, Česká republika